SORU ve CEVAPMerhaba arkadaşlar!

Umarım önceki yazılarımızı okudunuz, orada süreçleri ve kendimizi detaylı olarak tanıttık.

Burada soracağınız sorular dışında, bizden danışmanlık hizmeti almak istersenız Yaşam Koçluğu sayfamıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

SORULAR SİZDEN, CEVAPLAR BİZDEN!

3.849 thoughts on “SORU ve CEVAP”

 1. Merhaba,
  GreenCard ile amerika ya ilk giriş yaptıktan sonra GreenCard’ın adreslere ulaşma süreleri ne kadar ilk giriş yapılıp 1 hafta sonra çıkış yapıldı diyeli vereceğimiz adrese teslim ederler mi yoksa kişinin direk kendisimi elden teslim mi almam gerekir..
  Çok teşekürler.

  1. Elden teslim alinma gibi bir durum yok. Verdiginiz adresteki posta kutusuna birakip gidiyorlar. Genelde 3 aya kadar suruyor deniyor ama cok cok daha kisa surdugu de oldu. Ama verdiginiz ornekteki gibi 1 haftada da olmuyor maalesef.

 2. Merhaba,
  green kartim var ama henuz Amerika’ya yerlesmedim. Tax return ve 6 ayda bir giris cikis yapiyorum. Ancak suan coronavirus sebebiyle bir sonraki Amerika girisim 6 ayin uzerine cikacak gibi duruyor. Bu bir sorun olurmu? coronavirus sebebiyle bir esneklik yaparlarmi yoksa risk alip Amerikaya gitmeli miyim?

  1. 6 ay kurali genel bir kani, kural 1 yildan kisa ve 1 yildan uzun diye gecerli. 1 yildan once geri gelmeniz lazim, yoksa vize almaniz gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir