SORU ve CEVAPMerhaba arkadaşlar!

Umarım önceki yazılarımızı okudunuz, orada süreçleri ve kendimizi detaylı olarak tanıttık.

Burada soracağınız sorular dışında, bizden danışmanlık hizmeti almak istersenız Yaşam Koçluğu sayfamıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

SORULAR SİZDEN, CEVAPLAR BİZDEN!

3.879 thoughts on “SORU ve CEVAP”

 1. diyelim ki bana green card çıktı ben değilde sadece 2 çocuğumu gönderebilir miyim youtuberlar ve kendi kazançları var sosyal medyadan ve yeri geldiğinde bizde para gönderebiliriz öyle bir şey yapmak mümkün mü acaba?

  1. Green card kazanan kisi yaninda ailesini goturebilir. Daha sonra gocmenlikten vaz gecme hakki bireylere ait. Ama cocuklar yasal yasta degilse onlari yalniz birakamazsiniz.

 2. Merhaba. DS-260 formunu doldururken vize görüşmesinin yapılacağı yeri Ankara değil de İstanbul seçtim fakat konsolosluğun sitesinde İstanbul gözükmüyor. Bu sorun yaratır m? Sonuçta formu doldururken orada İstanbul seçeneği vardı. Bir de şu anki aşamada formu gönderdikten sonra tek yapmamız gereken KCC den mail beklemek mi? Herhangi ek bir belge göndermemiz gerekiyor mu?
  Çok teşekkürler.

  1. Sorun degil. Sistem randevunuzu otomatik olarak Ankara’ya verecek. Bir cok adayin basina geldi bu hic sorun olmuyor.

 3. Merhaba benim erkek arkadaşım green cardlı şu anda amerikada nisan gibi evlenmeyi düşünüyoruz evlendikten sonra benim green card alma sürecim ne kadar sürer ve ben bu süreci orada geçirebilir miyim adjustment of status işe yarar mı

  1. Adjustment of status en iyisi. Burada evlendikten sonra basvurunuzun resmi olarak kabulune kadar ABD’den ayrilamayacaksiniz. Bu da tahminen 1 ila 2 yil arasinda bir surede oluyor. Bir avukat yardimiyla profesyonel destek tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir