SORU ve CEVAPMerhaba arkadaşlar!

Umarım önceki yazılarımızı okudunuz, orada süreçleri ve kendimizi detaylı olarak tanıttık.

Burada soracağınız sorular dışında, bizden danışmanlık hizmeti almak istersenız Yaşam Koçluğu sayfamıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

SORULAR SİZDEN, CEVAPLAR BİZDEN!

3.768 thoughts on “SORU ve CEVAP”

 1. Merhaba,
  Ben 1 senelik green cardlıyım ama aynı zamanda üniversite öğrencisiyim. Okulumu bitirmek için semester tatilinde gitmiştim ve 18.02.19 tarihinde türkiyeye dönüş yaptım. Şimdi ABD’ye gidiş için bilet bakıyorum ve 6 aylık süreyi (18.08.19) tarihini de gözetiyorum lakin uçak biletleri çok pahalı ve 4 eylül’de ise ilgilendiğim tarihin bilet fiyatlarının yarı fiyatında bilet mevcut. Sizin de görebileceğiniz üzere 6 ay + 15 günlük bir “dışarda kalma” süreci geçirmiş olacağım.
  Bu hususta 6 aylık süreciyi bir gün dahi aşmadan mı gidiş biletimi alsam yoksa 6 ay+15 günlük bir dışarıda kalma onları için bir sıkıntı doğurmaz mı?
  Bahanelerim de gerçek olmakla beraber mezuniyet sürecim olarak düşündüm.
  Teşekkürler iyi günler

  1. 6 ay ile ilgilidir bir kural yok. Sadece polisler bu konuda bir uygulamaya gidiyor. Eğer Uscis’in sitesine bakarsanız sadece 2 kistas var: 1-12 aydan az, 2-12 aydan çok. Gerekli belgelerinizi çok iyi hazirlayin. Gerekirse ingilizce olsun. Sorun olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir